İş Sağlığı & Güvenliği

Çalışanlarımızın sağlığına ve güvenliğine işimiz kadar özen gösteriyoruz. Bunun yanı sıra iş sağlığının başarımızın temel taşlarından biri olduğunu biliyor ve bunların denetlenmesi ve yönetilmesini kurumsal ekiplerle çalışarak gerçekleştiriyoruz. Her alanda olduğu gibi kalitemizi, markamızın ismini ve çalışanlarımızı koruyoruz.

Çalıştığımız her ülkedeki ilgili yasalara uyum sağladığımız gibi bu ülkelerdeki İş Sağlığı ve Güvenliği yasalarına da uyum sağlıyoruz. Güncellemeleri ve değişikliklerden haberdar olmaya devam ediyoruz.

Çevre Politikası

Epaş olarak çalıştığımız her projede yaptığımız iş kadar çevreye uyguladığımız politikaya da dikkat ediyoruz. Bunun yanı sıra personelimizi bu konuda bilinçlendiriyoruz. Epaş yürüttüğü tüm faaliyetlerinde, geri dönüştürülebilir atıklarını değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, doğal varlıkları korumak, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek ve olumlu yönde geliştirmek için gerekli tedbirleri alır ve aldırır. 

}