Epaş Teknik Ses

Epaş Kuruluş

İlk olarak 1997 yılında Epaş A.Ş olarak Mecidiyeköy'de Genel Seslendirme ve Acil Anons sistemleri üzerine üretim yaparak faaliyetlerimize başladık.

AV Sistemlerine Giriş

1998 yılında acil anons sistemleri ve bunun yanı sıra profesyonel ses ve görüntü sistemleri alanına kurumsal bir giriş yaparak satış, montaj ve devreye alma hizmeti verdik.

Zayıf Akım Sistemleri

2003 yılından sonra zayıf akım sistemi kapsamında bulunan Acil Anons, Yangın Alarm, Data, CCTV, TV ve Hemşire Çağrı Sistemlerine hizmet vermeye başladık.

Epaş Yönetim Değişikliği

2013 yılı ile birlikte Epaş A.Ş isim ve yönetim değişikliğiyle Epaş Teknik Ses Elektronik olarak Acil Anons Sistemleri ve Profesyonel AV Sistemlerin alanında hizmet vermeye devam ettik.

Profesyonel AV Sistemler

2015 yılında Profesyonel Sistemlere daha fazla önem verdik. Bu sebeple birçok distribütör firma ile görüşüp ürün yelpazemizi genişlettik.

Yerli Üretim Belgesi

2018 yılında yeni binamızda ve yeni logomuz ile YERLİ ÜRETİM sertifikası aldık. Bunun sonucunda acil anons sistemlerinde üretim faaliyetlerine emin adımlarla devam ettik.

Distribütörlük Anlaşması

2021 yılında dünyanın önde gelen kurumsal firmalarından Monacor International ile "Monacor, IMG Stageline hem de JTS" markaları için distribütörlük anlaşması yaptık.

Distribütörlük Anlaşması

Sonuç olarak 2022 yılında Profesyonel Sahne Aydınlatma Sistemlerinde "Aolait Lighting" ve "Eurolite Lighting" markalarını da bünyemize katarak emin adımlarla faaliyetlerimize devam ediyoruz.

}