Kurumsal

Epaş 1997 yılından bu yana edinmiş olduğumuz 20 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimimizi yeni teknolojilerle birleştirdik. Bu amaçla acil anons sistemi konusunda günümüz şartlarına uygun üretim yapmaya devam ettik. Kalitemiz ön planda olmak koşulu ile aynı hizmet alanlarımıza çözümler üretebilmek için 2013 yılında kurumsal bir değişime gittik. Bu değişiklik ile birlikte acil anons sistemi alanında PASHA markasıyla üretimimizi devam ettirdik. Bunun yanı sıra profesyonel sistemler alanında ihtiyaçları karşılamak ve alternatifler sunabilmek için distribütörlük anlaşmaları yaptık. Sonuç olarak Monacor, IMG Stageline, JTS, Aolait ve Eurolite gibi markaların distribütörü olarak faaliyetlerimize devam ettik. Son olarak bünyemize katmış olduğumuz Soundking markası ile hizmet alanlarımız daha da genişlemiştir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Müşterilerimizin Epaş Teknik Ses’ten talep ettiği genel seslendirme sistemlerinde üretim yapmaktayız. Profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemlerinde satış, montaj ve teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Asıl önemlisi standartlar ve kalite prensibi doğrultusunda müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Uluslararası rekabet ortamında ürün kalitemizle kendimizi kabul ettirebilmemiz ve her türlü tanıtım faaliyetini sürdürerek acil anons veya profesyonel AV sistemlerinde tanınan bir marka olmak.

Kalitemiz

Müşterilerimize ses ve görüntü sistemlerinde sürekli uygun çözümlü projeler, kaliteli ürün ve teknik destek vermek bunun yanı sıra sözleşme hükümlerine bağlı kalarak çalışmak kurumsal politikamızdır. Bunların yanı sıra çevremizle ve toplumla ilişkilerimizde önce insani değerleri ön planda tutmak çalışanların birbirlerine ve düşüncelerine karşı sevgi, saygı, güven anlayışını ön planda tutması asıl amacımızdır.

Hizmet Alanlarımız

-Cezaevi ve Adalet Sarayları

-Belediye Binaları ve Resmi Kurumlar

-Özel ve Devlet Hastaneleri

-Konferans Salonu, Kongre Merkezi ve Toplantı Salonları

-MEB Okulları, İPKB Okulları ve Devlet Okulları

-Özel Eğitim Kurumları ve Kolejler

-Emlak Konut ve TOKİ Projeleri

-Rezidans, Site ve Sosyal Tesisler

-Otel, Hotel ve Turizm Merkezleri

-Havalimanları, Gar ve Metro İstasyonları

-Stadyum ve Spor Kompleksleri

-Fabrika,  Endüstriyel Tesis ve Lojistik Depolar

-Cami, Mescid, Kilise vb. Dini Yapılar

-Alışveriş Merkezleri

-Cafe, Restoran ve Eğlence Merkezleri

-Otopark ve Pazaryeri

-Benzin İstasyonları

-Kurumsal Zincir Mağazalar

}