Skip links

Hakkımızda

Epaş ile 1997 yılından bu yana edinmiş olduğumuz 20 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimimizi yeni teknolojilerle birleştirdik. Acil anons sistemi konusunda günümüz şartlarına uygun çözümler üretebilmek adına 2013 yılında köklü bir değişime giderek Epaş Teknik Ses Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketini kurduk. Acil anons ve genel seslendirme alanında PASHA markası ile üretimimizi devam ettirip AR-GE çalışmalarına ara vermeden devam ettik.

1997
Hakkımızda
Epaş Teknik Ses

Belgelendirme sürecinde CE (TS 2035 EN 60268-3), TSE HYB (TS 10956), ISO 10002, ISO 9001 ve YERLİ ÜRETİM belgelerini alıp hizmet vermeye devam ettik.

Profesyonel ses, ışık, görüntü ve konferans sistemleri konusunda satış, montaj ve devreye alma hizmeti vermekteyiz. Epaş tarafından satışı yapılmış sistemlerin servis, yıllık bakım ve tamir hizmetleri konusunda müşterilerimize destek vermekten mutluluk duyuyoruz.

Misyon

Müşterilerimizin Epaş Teknik Ses’ten talep ettiği genel seslendirme sistemlerinde üretim yapmaktayız. Profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemlerinde satış, montaj ve teknik servis hizmetlerini uluslararası standartlar ve kalite prensibi doğrultusunda sunmaktır.

Vizyon

Uluslararası rekabet ortamında ürün kalitemizle kendimizi kabul ettirebilmemiz maksadıyla ürün tasarımına ve geliştirmesine önem verip eğitimli personelle hakkımızda her türlü tanıtım faaliyetini sürdürerek acil anons sistemleri alanında tanınan ve yaygın olarak tercih edilen bir marka olmak.

Kalite

Müşterilerimize ses ve görüntü sistemlerinde sürekli uygun çözümlü projeler, kaliteli ürün ve teknik destek vermek, sözleşme hükümlerine bağlı kalarak karşılıklı yarar sağlama ilkesiyle çalışmak temel politikamızdır.

Çevremizle ve toplumla ilişkilerimizde önce insanî değerleri ön planda tutmak daha sonra bu ilişkileri yasal mevzuata uyarak taçlandırmak

Çalışanlarımızın sağlıklı, huzurlu ve sosyal alanlara sahip bir ortamda gelir düzeyinin ülke ortalamasının üzerinde olmasını sağlamak

Çalışanların birbirlerine ve düşüncelerine karşı sevgi, saygı, güven ve hoşgörü anlayışını ön planda tutarak Epaş Teknik Ses‘in yarınlarına emin adımlarla ilerleyebilmesi sağlamak

Bu politika çerçevesinde firmamızı ve kalite yönetim sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştirecek, geliştirecek hedefler belirlemek kalite politikamızdır. Bu hedefleri periyodik olarak yapacağımız toplantılarda gözden geçirerek daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Geleceğimiz, umutlarımız ve yarınlarımız olan çocuklarımıza iş ve istihdam sağlamaktır.